ورود    به    سامانه    مدیریتی

شهید محمدحسن ابوالبشری

اولین مسئله در رابطه با ولی‌فقیه زمان و نماینده بر حق حضرت مهدی (عج) امام خمینی است. وظیفه تک‌تک شما مردم حزب ا.. و پاسداران امام زمان است که از فرامین و رهنمودهای ایشان اطاعت کرده و در جهت تحقق آن‌ها از سعی و کوشش دریغ نکنید و از دعا برای طول عمر امام عزیز و فرج امام زمان (عج) فراموش نکنید که خواسته امام زمان (عج) می‌باشد

 

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

انا لله وانا الیه راجعون

"من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا."    "احزاب – 23"

"از گروه مؤمنان برخی به پیمانشان وفا نموده و به راستی حق پیمان را ادا نمودند و جمعی دیگر زمان رسیدن وعده را انتظار می‌کشند و اینان هیچ‌گاه راه خویش را تغییر نداده و نمی‌دهند."

امید آنکه این آیه شریفه شامل حال ما شود انشاءالله

با سلام وامید موفقیت برای تمامی پویندگان راه حق، راهی پر فراز و نشیب، راهی که مشقت‌ها و جراحت‌ها دارد، راهی که شهادت‌ها و فدا شدن‌ها دارد، آن راه که نظاره بر رفتن یاران دارد. انشاءالله خداوند در این راه یار و یاورتان باشد.

نکاتی چند است که در اینجا یادآوری می‌کنم:

اولین مسئله در رابطه با ولی‌فقیه زمان و نماینده بر حق حضرت مهدی (عج) امام خمینی است. وظیفه تک‌تک شما مردم حزب ا.. و پاسداران امام زمان است که از فرامین و رهنمودهای ایشان اطاعت کرده و در جهت تحقق آن‌ها از سعی و کوشش دریغ نکنید و از دعا برای طول عمر امام عزیز و فرج امام زمان (عج) فراموش نکنید که خواسته امام زمان (عج) می‌باشد.

دومین مسئله کوشش در جهت پیشبرد اهداف انقلاب است. امروز همه ما موظف هستیم که هرچه در توان داریم از جان و مال و فرزندان خویش در جهت تحقق بخشیدن به آرمان‌های جمهوری اسلامی بگذریم و در سرکوبی مخالفین این انقلاب چه کسانی که با زبان خود و با نق و نق زدن‌ها مردم را به انقلاب بدبین می‌کنند و چه کسانی که علناً برعلیه نظام جمهوری اسلامی اسلحه برگرفته و در ستیزند باید کوشش کنیم.

مسئله سوم در رابطه با جنگ است. جنگی که برعلیه انقلاب اسلامی تحمیل‌شده و یکی از توطئه‌های سلسله دار ابرقدرت‌ها و دشمنان اسلام است جنگی نابرابر جنگ تمام اسلام با تمام کفر نیرویی که در این جنگ ما را پشتیبانی می‌کند نیروی الهی است و دست خدا جبهه‌ها را اداره می‌کند. ولی در عین حال این جبهه‌ها نیاز به نیروی رزمنده و حرکت شما دارد و این جز به کمک شما مردم حزب ا.. (همچنان که تا به حال از هیچ کمکی دریغ نداشته‌اید) و فرستادن فرزندان خود به جبهه‌ها جبران نمی‌شود. انشاءا.. بتوانید ادامه‌دهنده و حافظ خون شهیدان باشید. شهیدانی که از جان و مال و همه چیز خود گذشته تا اسلام زنده بماند. انشاءا.. با فرستادن جوانان خود به جبهه‌ها هرچه سریع‌تر با یاری خداوند جنگ را به پیروزی نهایی برسانید.

مسئله دیگر (چهارم) برخورد برادران پاسدار با مردم و مراجعین است که باید بر اساس معیارهای اسلامی با این مردم حزب الهی و همیشه در صحنه برخورد کرد و باید توجه داشت که 70 درصد بدبینی‌ها نسبت به سپاه و سپاهیان نتیجه برخورد غیر اسلامی است. در سختی‌ها و مصیبت‌ها در کنار مردم و همدرد با آن‌ها و در شادی‌ها شریک آن‌ها باشید و خود را از مردم جدا و دور نگیرید.

مسئله پنجم در رابطه با خانواده‌های حزب الهی و فرزند از دست داده است و اینکه اگر خداوند لطفی به خانواده آن‌ها کرد و معامله‌ای با فرزند آن‌ها کرد از پس شکرگزاری آن برآیند و از خودشان ضعف نشان ندهند.

برای دفن بهتر است که در خواجه‌ربیع و در کنار شهدا باشم و از وجود مطهر آنان فیض ببرم و اینکه خواجه ربیع نزدیک است و ما محتاج دعا و آمرزش از خدا هستیم و دوستان و آشنایان را بیشتر زیارت می‌کنیم.

در رابطه با نماز و روزه قضا دو سال بگیرند و مقداری رد مظالم داده و به فقرا و مستمندان کمک کنید تا خداوند انشاءا.. از سر تقصیرات ما بگذرد. در رابطه با مجلسی که می‌گیرید شیرینی پخش کنید و چهره روشن و شاد به مردم نشان دهید چون شهادت برای خانواده شما افتخار باید باشد. در قبال مصائب و سختی‌ها صبر داشته باشید که تحمل این سختی‌ها برای رضای خدا موجب افزایش ایمان انسان می‌شود. وابستگی خود را به مال‌ومنال دنیا کم کنید که همه این‌ها رفتنی و فناپذیر است و آنچه می‌ماند عمل انسان است. پس از این ابزار در جهت هرچه بهتر عمل کردن استفاده کنید و هدف خدا و رضای او را در نظر بگیرید نه دنیا و مال دنیا. به زنگی تجملاتی کمتر اهمیت بدهید و در رابطه با استفاده از امکانات راحتی به زیردستان خود نگاه کنید و به فکر آنان باشید و در عبادات و اعمال صالح و یادگیری خصلت‌های خوب به صالحین و رهبران بنگرید و به اعمال کم خود بسنده نکنید.

""والسلام""

خدایا پدر و مادر من حق بزرگی به گردن ما دارند از اینکه حق پدر و مادر را به خوبی ادا نکردم مرا ببخش و عاقبت پدر و مادر ما را به خیر بگردان و آن‌ها را بیامرز و وابستگان ما را (خواهر، برادر،...) در صراط مستقیم یاری‌شان کن.

خدایا مرا ببخش، طاعت‌های ما را مورد قبول درگاهت قرار بده.

خدایا ما وظیفه خود را درباره شکرگزاری از نعمت‌های بی‌کران تو انجام نداده‌ایم و قدر این همه لطف و کرامت را ندانسته‌ایم خودت ما را از قهرت محفوظ بدار و از آتش خشمت که برای کافران و منافقان و گناهکاران آماده است ما را دور نگه‌دار.

خدایا ما را جزو شهیدان راه خودت قرار بده و هدف ما را در همه وقت تنها رضای خودت قرار بده که هر لحظه امکان انحراف ما هست و تنها قادر و توانا تویی. خدایا هرکس در حق ما معلمی کرده و در جهت پرورش روحانی ما زحمت کشیده حاجات مشروعش را برآورده کن.

در آخر از تمام کسانی که از من طلب و حقی دارند طلب بخشش می‌کنم و از خداوند می‌خواهم آن‌ها را ببخشد.

سلام بر مهدی (عج)

درود بر امام خمینی ولی‌فقیه، مرجع عالی‌قدر و رهبر کبیر انقلاب اسلامی

سلام بر شهیدان همیشه جاوید

مرگ بر آمریکا و شوروی و اسرائیل (شرق و غرب)

از دعا برای طول عمر امام عزیز و فرج حضرت مهدی (عج) و پیروزی رزمندگان اسلام فراموش نکنید.

التماس دعا

خداحافظ

محمدحسن ابوالبشری 15/8/61

 

قسمتی از پیام شهید به پدر و مادرش:

زندگی جنگ است و پیکار در راه خدا، عقیده و اعتقاد؛ بکشید ما را تا اسلام زنده بماند.

مادر زحمات بی‌کران تو را چگونه می‌توان جبران کرد چه شب‌ها از اذیت ما سر بر بالین نگذاشتی.

شما پدرم آن پدری که در طول زندگی پر گناهم همچون پدری رئوف ندیدم. باشد تا اگر لیاقت داشته باشم این زحمات زیاد شما را با شفاعت شما جبران کنم و اگر ما لیاقت این لطف خداوندی را داشتیم شما جزء اولین کسانی خواهید بود که با نفسی مطمئن از پل صراط خواهید گذشت. انشاءا...

اما از شما پدر بگویم که به حق ما را مدیون خود کردید از چه خشم‌هایی که به خاطر سرکشی ما بود چشم پوشیدی و من را عفو نمودی، من را ببخشید. مسئله‌ای که اینجا باید بیان کرد نیاز اسلام به یاری شماست جبهه‌ها را خالی نکنید برای یک‌مرتبه هم که شده به این کربلا سفر کنید و در کنار جندا.. باشید و به هر نحو ممکن سعی نمایید جبهه‌ها را تقویت کنید. هر جا که سعی در تضعیف کردن جبهه‌ها دارند شما همچون سنگری قوی و محکم مدافع حملات آن‌ها باشید تا رسالت خود را ایفا کرده باشید.

وصیت‌نامه قبل از عملیات بدر

بسم ا.. الرحمن الرحیم

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

"و لنبلونکم بشیء من الخوف والجوع و نقص من الاموال والانفس والثمرات و بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون اولئک علیهم صلوات من ربهم و رحمه و اولئک هم المهتدون"   (بقره 155،156،157)

اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمدا رسول الله و اشهد ان علیا حجه ا..

حمد و سپاس خدای را که از وجود او همه جان گرفت و عده‌ای به شکر نعمت برخاسته و رستگار شدند و گروهی در جهل ماندند و کفران نعمت کردند و مستحق عذاب الهی گردیدند. یاد خدا باشید (واذکروالله کثیرا) که انسان با یاد خداست که در مقابل اوج حملات شیاطین پیروز می‌شود و هرگز صلح و سازش ندارد با هدفی الهی حسین‌وار باید جنگید (یا ایها الذین امنوا اذا لقیتم فئه فاثبتوا واذکروالله کثیرا لعلکم تفلحون)(انفال-46)

خدایا امروز احساس کردیم اسلام تنهاست، رهبر اسلام تنهاست این نائب به حق امام زمان (عج) نیاز به کمک دارد امروز اسلام در برابر تمام کفر قرارگرفته و دشمنان ما متکی به سلاح و تکنیک پیشرفته نظامی خود هستند و ما تنها به خدا متکی هستیم و تنها از او طلب استمداد و یاری می‌کنیم و همچنان که در قرآن فرموده "ان تنصروا.. ینصرکم"برای کمک به دین خدا قدم به جبهه گذارده تا این پرچم افتخار و سرافرازی همچنان استوار بماند.

از شما نیز انتظار داریم هر حرکتی را که احساس می‌کنید در جهت تضعیف جبهه اسلام است سرکوب نموده و از آمدن فرزندانتان به جبهه جلوگیری نکنید. بلکه مشوقی باشید برای تقویت جبهه و همچنین از کمک مالی به نظام جمهوری اسلامی که مورد حمایت حضرت مهدی (عج) و زمینه ساز حکومت آن حضرت است دریغ نکنید که یکی از عذاب‌های سخت و دردناک در آن دنیا حسرت است. حسرت به اینکه در انفاق مال دنیا بخل ورزیدند. پس به مال دنیا اهمیت ندهید که هرچه پای بند باشید شما را اسیر خود می‌کند.

و اما سخنی با افرادی که توقع زیادی از انقلاب دارند و جبهه ضد انقلاب را تقویت می‌کنند. بگذارید ببینند جنازه ما را و عاقبت انسان را در دنیا مشاهده کنند و عبرت بگیرند که عمر دنیا تمام‌شدنی است. بالأخره وعده حق را باید لبیک گفت. آن روزگاری که تمام‌شدنی نیست آخرت است چرا در این مزرعه توشه آخرت را فراهم نکنیم. برای جمع‌آوری مال‌ومنال دنیا به دروغ و راه‌های حرام و خلاف شرع متوسل نشوید که روزی‌رسان خداست.

"اولئک الذین اشتروا لحیوه الدنیا بالاخره فلا یخفف عنهم العذاب و لا هم ینصرون"   (بقره- 85 )

(آنان که خریدند زندگی دنیا را به آخرت عذاب الهی از آنان کاسته نشود ویاری نخواهند شد. قال رسول ا.. (ص): انی بعثت لاتم مکارم الاخلاق

متخلق شوید به اخلاق اسلامی و از سنت پیغمبر (ص) که اسوه ای حسنه است برای ما، پیروی کنید. تمام افعال و حرکات خود را بر اساس ملاک و معیار اسلامی انجام دهید که رستگاری انسان در همین است.

از دعا و ادعیه فراموش نکنید. دعا سلاح مؤمن است و زمینه ساز این پیروزی‌هاست، به اهل‌بیت (ع) توسل بجویید و نصر اسلام را بخواهید.

مادرم اگر عشق به ابا عبدا.. (ع) در شما نبود، اگر زینب‌وار به تربیت فرزندانت نمی‌پرداختی این سعادت بزرگ نصیب فرزندت نمی‌شد. اگر انس با قرآن در شما نبود قرآن سرمشق ما قرار نمی‌گرفت. (و قاتلوهم حتی لا تکون فتنه)

مادرم شیر پاک شما بود که این‌چنین متنعم شدیم. اعتراف می‌کنم که در این مدت حیات دنیوی، آن حقی که شما بر گردن من داشتید ادا نکردم. اگر مورد عفو قرار نگیرم همچنان احساس سنگینی بر دوش خود می‌کنم. هرگاه خواستید در فراغ فرزندتان بگریید به یاد صحنه کربلا باشید و صبر حضرت زینب را پیشه کنید و بر مصائب وارده به ایشان بگریید.

و اما پدر گران‌قدرم سعه‌صدر و اخلاق حسنه شما بود که ما را در این مسیر راهنمایی کرد و مایه مذهبی که در شما بود لشکر جندا.. را تقویت نمود. مرا ببخشید و از دعا در پیشگاه خداوند و جوار مرقد مطهر حضرت امام رضا (ع) برای بخشش گناهانم فراموش نکنید.

برادران و خواهرانم در تربیت فرزندانتان دقت نمایید تا هر کدام خدمت‌گزار و سربازی برای اسلام باشند تا فردای انقلاب تضمین شود. برادرم رضا از اوامر پدر و مادر سر پیچی مکن که رضای خداوند در اطاعت و احسان به والدین می‌باشد. درس‌هایت را خوب بخوان که اسلام نیاز به یاری شما دارد. با بسیج این مدرسه عشق ارتباطی مستحکم و استوار برقرار کن که چگونه زیستن و عاشق شدن و به معبود رسیدن را به ما می‌آموزد. بسیج معجزه الهی است و موجی است که در هم کوبنده ظلم و زمینه ساز حکومت حق می‌باشد.

"قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمه ا.. ان ا.. یغفر الذنوب جمیعا انه هو الغفور الرحیم" (زمر- 53)

خدایا با توسل به این آیه از تو پوزش می‌خواهم، گناهانم را ببخش و ما را مدیون خون شهدا قرار مده.

خدایا به بدن ضعیف و ناتوان من رحم کن چگونه بنگرم مرا عذاب می‌کنی در صورتی که معترف و معتقد به رحمانیت تو هستم.

از تمامی دوستان و آشنایان که این پیام را می‌شوند و اگر حقی بر گردن من دارند، من عاصی که تحمل عذاب دردناک الهی را ندارم، عاجزانه طلب عفو و بخشش می‌کنم و برای آمرزش گناهانم دعا کنید. از دوستانم می‌خواهم که در نماز و دعا و راز و نیاز خود مرا فراموش نکنند.

در رابطه با اموال، حقوق یک ماه را به سپاه ببخشید و بقیه اموال را در مصارف کمک به دولت و امورات خانواده خرج کنید.

و در مورد نماز و روزه احتیاطاً سه ماه روزه و دو سال نماز بخوانید.

مراسم و مجالس دعای کمیل و توسل را نیز هرچه بیشتر برگزار کنید.

""والسلام ""

شنبه 18/12/63 مطابق با 19 جمادی‌الثانی 1405