ورود    به    سامانه    مدیریتی

شهید حسین ریوندی

دوست دارم پیامم را به پدران و مادران و نسل‌های گذشته که عمری را در زیر چکمه‌ها و تازیانه‌های بیگانه و بیگانه‌پرست خونین گشت و تنهای پاره‌شان و خون‌های همیشه جاری‌شان که در رنج مظلومیت ریخت و زالوهای کثیف استعمار را زنده نگه داشت، به کودکانی که هنوز پا به عرصه وجود نگذاشته‌اند اما خواهند آمد و تاریخ مبارزه ما را خواهند نگاشت و به آن فخر خواهند ورزید، برسانید

 

(به نام خداوند درهم کوبنده ستمگران)

(ولا تجسن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیا عندربهم یرزقون)

سرباز اسلام حسین ریوندی (دنیا محل گذار است نه محل استقرار)

این نامه‌ای است که پس از من به دست شما خواهد رسید. نامه‌ای که تمام آمال و آرزوهایم که مایلم روزی به تحقق بپیوندد در آن مستقراست. دوست دارم پیامم را به پدران و مادران و نسل‌های گذشته که عمری را در زیر چکمه‌ها و تازیانه‌های بیگانه و بیگانه‌پرست خونین گشت و تنهای پاره‌شان و خون‌های همیشه جاری‌شان که در رنج مظلومیت ریخت و زالوهای کثیف استعمار را زنده نگه داشت، به کودکانی که هنوز پا به عرصه وجود نگذاشته‌اند اما خواهند آمد و تاریخ مبارزه ما را خواهند نگاشت و به آن فخر خواهند ورزید، برسانید چه اینکه جبر طبیعی و قانون انقلاب پیام را به همه جهانیان می‌رساند، چه اینکه هر انقلابی دو چهره دارد خون و پیام. خون من پیام من است به گذشتگان و آیندگان.

بکوشید که ما زنجیرهای استعمار از هم دریدیم زنجیری که جز به مدد مکتب اللهی و انسان‌ساز گسستن آن میسر نشود و یاری امامی بزرگ‌تر از هر تنهایی و هر مقامی. من مکتبی را گزیدم که جز به یاری خون بر پا نایستاد و جز بر آن پایدار نمی‌ماند. من ننگ راحت‌طلبی را هرگز بر شانه‌های ضعیف خود نمی‌توانم تحمل‌کنم و خوشحالم که تا این لحظه بر این عقیده استوار بودم.

به ملتم بگویید پایداری کنید و هوشیار باشید و دست‌های پینه‌بسته و زحمتکشتان را محکم‌تر به هم پیوند بزنید و اسلام را زنده نگهدارید که ما به امید شما ملت مستضعف را ترک کرده‌ایم و به‌حق پیوسته‌ایم. به امام بگویید که کوفیان ملت‌ها را زجر دادند به امام بگویید که حسین تنها نیست. به ادعای خود پایدار بوده‌ایم به امام بگویید ما همه از شهد خون‌بار ایمان حسین کام گرفته‌ایم و او را تنها نمی‌گذاریم. به امام بگویید که سلام ما یاران همیشه‌اش را به امام زمان (عج) برساند. به او بگویید که به ایمان خود وفادار بوده‌ایم و در نزد جدش روسیاه نیستیم.

خداوند انسان را خلق کرده نه برای اینکه زندگی را صرف خوردن نوشیدن کند، انسان اسلام شخصی است در برابر زندگی اجتماعی مسئول، در برابر اسلام راستین مسئول و برای حفظ دین، یعنی وقتی دین اسلام احتیاج به فداکاری و جان‌فشانی دارد، باید دل از زندگی ببرد و فداکاری کند که این فداکاری لازمه هر شخص مسلمان است و اجرش باخدای تبارک‌وتعالی است.

روح خدا در سخنرانی‌های مکرری که می‌کند می‌فرماید هر چه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید؛ شیطان بزرگ.

درواقع این رهبر است که می‌فهمد این امریکای جهان خوار بر سر اسلام چه می‌کند، او طمع تلخ سم بیگانگان را می‌فهمد و لذت ندای استقلال در می‌دهد و ما را به مبارزه با بیگانگان شرق و غرب دعوت می‌کند. امریکا ما را به محاصره اقتصادی و نظامی کشانده و خیال می‌کند با این کار می‌تواند امت اسلام را بار دیگر به یوغ استعمار بکشاند ولی غافل از این‌که امت بپا خاسته ما در برابر این‌همه، ناب مقاومت می‌کند. چنانچه امام می‌فرماید ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد. از محاصره نتیجه نگرفت و از یاران مزدورش چون صدام کمک می‌گیرد و به خیال خام او را به جنگ با ایران اسلامی وادار می‌کند، ولی غافل از اینکه با این اعمال نمی‌تواند امت اسلام را دربند بکشد. خوب حالا اسلام درخطر است و انسان اسلام شخصی است مسئول پس وظیفه اوست که از اسلام دفاع کند و به جنگ کافری چون صدام و صدامیان بپردازد.