ورود    به    سامانه    مدیریتی

شهید ناصر سازگار

الان هم که به جبهه می روم بخاطر کشورگشایی و بخاطر خاک و گرفتن چند وجب یا کیلومتر زمین نمی روم که فقط بخاطر این است که حکومت الله و اسلام و قرآن پیاده شود و دشمنانی که به مرز اسلام تجاوز کرده اند برجای خودشان بنشانیم آنانرا. بهر حال ما چه کشته شویم و چه بکشیم در هر حال پیروزیم و از کلیه برادران رزمنده و مؤمن می خواهم اینطور نعمتی ممکن است دیگر به سراغمان نیاید که کشته مان شهید باشد قدرش را بدانید و یاری کنید دین خدا را تا شما را یاری کند

 به نام خدا

ارضیتم باحیوه الدنیا من الاخر فما متاع الحیوه الدنیا فی الاخره الا قلیل (قرآن کریم)

آیا راضی شدیدبزندگانی(دوروزه)عوض خیات آخرت ابدی درصورتیکه متاع دنیا در پیش عالم آخرت اندک و ناچیز است.سوره توبه آیه 37

 

« السلام علیک یا ابا عبدالله، السلام علیک یا انصار ابا عیدالله و یا انصار خمینی روح الله و رحمه الله و برکاته»

اکنون که در راه خالقم و تنها معبودم به جبهه می روم از درگاهش میخواهم به آن سو و آن راهیکه خودش می خواهد هدایتم کند و هر قدمم و هر نفسم برای او و بخاطر او باشد و علی الدوام برای او بگویم و بسوزم و بجوشم و برای او باشم هرچند فردی خطاکار و معصیت کارم و او خالقی یکتا و بزرگ، به این امید میروم و به این آرزو زنده ام تا امانتی که نزدم دارد انشاء الله ایندفعه تقدیمش خواهم کرد و افتخار می کنم که هدفم الله، مکتبم اسلام و کتابم قرآن مجید و مرجعم روح خدا امام خمینی نایب بحق حضرت مهدی (عج) است و خوشحالم که خدا در این معامله خیلی به ما ارفاق کرده و بهترین خریدار است که هرکس در این معامله پشیمان شود بطور حتم بدانید ضرر کرده است.« ان الله اشتری من المؤمنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه»

مرگ اگر مرگ است گو پیش من آی تا در آغوشش بگیرم تنگ تنگ

او زمن دلقی ستاند رنگ رنگ من ز او عمری ستانم جاودان

الان هم که به جبهه می روم بخاطر کشورگشایی و بخاطر خاک و گرفتن چند وجب یا کیلومتر زمین نمی روم که فقط بخاطر این است که حکومت الله و اسلام و قرآن پیاده شود و دشمنانی که به مرز اسلام تجاوز کرده اند برجای خودشان بنشانیم آنانرا. بهر حال ما چه کشته شویم و چه بکشیم در هر حال پیروزیم و از کلیه برادران رزمنده و مؤمن می خواهم اینطور نعمتی ممکن است دیگر به سراغمان نیاید که کشته مان شهید باشد قدرش را بدانید و یاری کنید دین خدا را تا شما را یاری کند.« ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم» قرآن کریم

در اینجا چند توصیه به برادران و خواهران اسلامی ام دارم:

1.از کلیه برادران و خواهران دینی میخواهم که در همه جا و همه وقت یاور و پشتیبان انقلاب باشند و فقط دنبال امام امت نائب حضرت مهدی (عج) امام خمینی و روحانیت متعهد برهبری ایت مرجع بزرگ باشند و فرامین امام را در تمام شئون زندگی خویش پیاده کنند.

2. در تشییع جنازه ام بجای شعار دادن سوره الواقعه را با ترجمه روان بخوانید و از ملت مسلمان هم می خوام با دقت کامل به عمق و معانی آن توجه کرده وگوش فرا دهند و بدانید که وعده های خداوندی راست است.

3. از برادران متعهد و مسلمان و مؤمن بخصوص اعضای بسیج میخواهم که رابطه شان را با سپاه و بسیج هرچه بیشتر کنند و احیاناً ضعف های آنانرا گوشزد کرده و مراقب باشید که به انحراف کشیده نشود و از طرفی با آنهائیکه با این ارگانها مخالفت می کنند و هدفشان اصلاح نیست جداً دوری کرده و تبری جوئید.

4. به برادران پاسدار و بسیج توصیه می کنم نماز را اول وقت بخوانند و در هفته دو روز روزه بگیرند (دوشنبه و پنجشنبه) و بیش از پیش به فکر تقویت روح باشند تا پرورش جسم

5.اگر ان شاء الله شهید شدم بر روی قبرم کلمه ناکام را ننویسید چرا که من به کام و آرزوی خود رسیدم.

6.از برادران و خواهرانی که تحت لوای حزب الله انجام وظیفه می نمایند توجه داشته باشند که اعمالشان را واقعاً حزب الهی کرده و در همه حال و همه جا در همه کارها بیاد خدا و برای خدا کار کنید و اعمال و رفتارتان مطابق با موازین اسلامی باشد. بدانید که آنگاه حزب خدا پیروز است. « الا ان حزب الله هم الغالبون» و این را م بدانید که با مخالفین انقلاب اسلامی هیچگونه سازش و صمیمیت نداشته باشید که خطری بزرگ است و بدانید که تمام شهدای ما برای همین انقلاب اسلامی و برپایی حکومت اسلامی و قانون الله جان فدا کرده اند مبادا از این مسیر منحرف شده و منحرف شود.

7.از سپاه میخواهم که به هیچ وجه بابت من حتی یک دینار پول هم پرداخت نکنند چرا که نمی خواهم از خونم استفاده مادی شود (حتی یک ذره).

در خاتمه از تمامی برادران و خواهران دینی بخصوص پدر، خواهر و برادرانم و اقوام و خویشان میخواهم مبادا در مرگم گریه کنند و یک قطره اشک بریزند که ما از پایان این مسیر آگاه بوده ایم و اگر میخواهید گریه کنید فقط بخاطر اینکه خدا ما را در ردیف شهداء قرار دهد گریه کنید برای اینکه چرا دیر چنین توفیقی نصیبم شد.

« السلام لیک یا ابا عبدالله،السلام علیک یا انصاراباعیدالله ویا انصارخمینی روح الله»

والسلام

وصیت نامه مهدی صبوری

فرزند محمد حسن بشماره شناسنامه343صادره از فردوس متولد 1338

عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان فردوس

بتاریخ 1360/12/23 امضاء: مهدی صبوری

منبع: سایت اطلاع رسانی سردار چزابه