رهبری

تقویم

طراحی سایت
چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 10 شعبان 1439.
تاریخ قمری :
Apr 25 2018.
تاریخ میلادی :

وصیتنامه پاسدار رشید اسلام شهید محسن ربون پور

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اِنَّ اللهَ اشتَری مِنَ المؤمِنینَ اَنفُسَهُم وَ اَموالَهُم بِاَنَّ لَهُم الجَنَّه یُقاتِلوُنَ فی سَبیلِ الله فَیَقتُلونَ و یُقتَلوُنَ وَعَداً عَلَیهِ حَقّاً فی التّوریه وَ الاِنجیلَ وَ القُرآنَ وَ مَن اَوفی بِعَهدهِ مِنَ الله فَاستَبشِروا بِبَیعَکُم الذّی بایعتم به و ذلِکَ هُوَ الفوزالعَظیم. (سوره توبه آیه 111)

 

"خداوند از مؤمنان جانها و اموالشان را خریداری میکند که (در برابرش) بهشت برای آنها باشد. آنها در راه خدا پیکار میکنند. میکشند وکشته میشوند، این وعده حقی است بر او که در تورات و انجیل و قرآن ذکر فرموده، و چه کسی از خدا به عهد خود وفادارتر است؟ اکنون بشارت باد بر شما به داد و ستدی که با خدا کردید و این پیروزی بزرگی برای شماست."

 

سخن، سخن خداوند است. منادی سخن محمد (ص) است. جمع آوری کننده کلمات علی (ع) میباشد. مجریان سخنان خداوندیکتا حسین (ع) و یارانش میباشند و تداوم دهنده آن خمینی کبیر و امت شهید پرور و یاران با وفایش میباشند.

 

امت مسلمان و قهرمان ایران! همه این بزرگواران و عزیزان از صدیقین و امینان خداوند تبارک و تعالی میباشند، پس شک و تردید به آیات خداوند کریم کفر به خدا میباشد، جوانان پرشور و برادران عزیر نکند که خدای نکرده ما از مصادیق منکرین آیات خداوند باشیم.

 

وه! چه داد و ستد گرانبهائی خداوند با مؤمنین خود میکند و آن اینکه جان و مالی را که خود خداوند به انسانها ودیعه فرموده در ازای تقدیم همین جان و مال خداوند بهشت را ارزانی میفرماید.

 

خدایا، بارالها، معبودا! بهشت را وعده میفرمایی، همان بهشتی که تمامی آن رشد و تکامل و معنویت میباشد، همان بهشتی که مؤمنین افتخار همجواری با پیامبر و ائمه و صدیقین و شهدا را پیدا می کنند.

 

خدایا، معشوقا ! امت حزب الله ما برای دیدار یک شخصیت بزرگوار خود و به خصوص برای دیدار امام عزیزمان با چه شور و شوقی به محضرشان میشتابند، آنگاه چگونه ممکن است که این دنیای فانی را بر بهشت برین ترجیح دهند. چگونه ممکن است که مسلمین نشست با مردم پست را بر حسین فاطمه، یا علی اکبر و دیگر ائمه ترجیح دهند.